Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2023, КИЇВ

Інноваційні рішення щодо упаковки. Технологія EasyLid від компанії Sealpac

Учасник виставок Inprodmash & Upakovka компанія «Интермик-харчові технології» офіційний представник компанії Sealpac в Україні пропонує інноваційні пакувальні технології.

Сьогодні найважливішими принципами пакувальної галузі є довговічність та надійність. Виробники безперервно шукають рішення, які зменшують кількість матеріалів для пакування харчових продуктів. З іншого боку, необхідно враховувати бажання споживачів, які віддають перевагу зручності використання упаковки та максимальної тривалості зберігання продукту в ній. SEALPAC з гордістю представляє EasyLid® — унікальне рішення для виробництва контейнерів з однією кришкою та можливістю повторного відкриття/закриття, яку можна одержати буквально за один робочий цикл зварювання за менших витрат матеріалу.

Рішення EasyLid® комбінує литі поліпропіленові лотки (Naber Plastics) з унікальною технологією зварювання. Для цього лоток з традиційним звареним краєм оснащують додатковим обідком кришки. Традиційний край лотка закривається за допомогою зварювання з peel-ефектом, при цьому одночасно відбувається герметичне зварювання додаткового обідка. Таким чином, лоток виходить герметично закритим.

EasyLid® пропонує надзвичайно надійне закриття лотка однією кришкою без необхідності використання плівки або фольги та окремої кришки із защіпкою. Така технологія надає переваги для всього виробничого ланцюжка. Нова упаковка EasyLid® підходить для різних продуктів, таких як м’ясні паштети, сири, делікатесні салати, снеки, соуси, горіхи, кондитерські вироби та інші продукти швидкого приготування. Для реалізації цього рішення придатний будь-який автоматичний трейсилер Sealpac А-серії.

Переваги використання цієї технології:

  • Надійне закриття без необхідності використання окремої кришки із защіпкою.
  • Упаковка дуже легко відкривається і знову закривається.
  • Значна економія на пакувальних матеріалах і вазі.
  • Максимальне скорочення витрат на транспортування і зберігання.
  • Відсутність додаткового процесу закриття упаковки, що дозволяє економити на персоналі та/або спеціальному обладнанні.
  • Справжня інновація в роздрібній торгівлі, що забезпечує максимально тривалий термін зберігання продукту в цій упаковці.
  • Номінант пакувальних премій «Deutschen Verpackungspreis» (Німеччина) і «Gouden Noot» (Нідерланди), переможець премії «Pack Innovation Award» (Франція).
ВСІ НОВИНИ