Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Інноваційна упаковка для продуктів від Smurfit Kappa та Mitsubishi HiTec Paper

Група Smurfit Kappa у рамках ініціативи «Упаковка заради кращого майбутнього планети» (Better Planet Packaging) об’єдналася з Mitsubishi HiTec Paper для створення нового типу інноваційної упаковки, безпечної для харчових продуктів та придатної для переробки.

Досвід Smurfit Kappa у виробництві паперової упаковки у поєднанні з інноваціями Mitsubishi HiTec Paper у виробництві паперу з покриттям дозволили створити перший продукт нової лінійки, який увійшов у шорт-лист швейцарської премії Swiss Packaging Award за стійкість та технології.

Зовнішня частина упаковки виготовлена з інноваційного плоского картону Smurfit Kappa з паперовим шаром MB12 – унікальна технологія вбирання запобігає поширенню запаху та міграції речовин. Внутрішня частина упаковки, виготовлена з паперу BARRICOTE від Mitsubishi HiTec Paper, який забезпечує захист від вологи та жиру, а також має теплоізоляційні властивості. Це унікальне рішення демонструє можливість створення функціональної та повністю перероблюваної картонної упаковки, завдяки використанню поновлюваних матеріалів як бар’єрного покриття.

Першими почали використовувати нову упаковку швейцарський виробник шоколаду HOBAKO AG та його постачальник упаковки SCHELLING AG.

ВСІ НОВИНИ