Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Інноваційна упаковка для картоплі

Для ірландського картопляного бізнесу Meade Farm Group був створений спеціальний пакет, який можна компостувати. Це результат співпраці Mondi, світового лідера з виробництва паперу, з SILBO, провідним польським виробником придатної для компостування упаковки.

Для створення цієї упаковки використовують крафт-папір Mondi та біорозкладне покриття Sustainex, чорнило на водній основі та сітку на основі кукурудзяного крохмалю.

Упаковка спроектована таким чином, щоб зберігати міцність під час транспортування й водночас забезпечувати бар’єрні властивості задля збереження свіжості продукту. Проект уже запущено в Ірландії, Польщі, Франції та Німеччині.

Директор Mondi Poland з екструзійних рішень та продажів спеціального крафт-паперу Ян Мушин (Jan Murzyn) сказав: «Пакети витримують дуже велику вагу, але водночас вони являють собою рішення, яке не завдає шкоди планеті».

Директор SILBO з комерційного розвитку Марцин Співок (Marcin Śpiewok) так прокоментував технологію: «Гібридне рішення поєднує в собі чудову міцність спеціального крафт-паперу та високі бар’єрні й ізоляційні властивості придатних для компостування матеріалів. Крафт-папір Mondi в поєднанні з біорозкладною сіткою, друком на водній основі та нашою унікальною технологією був довгоочікуваним рішенням для харчової промисловості та дозволив замінити традиційну комбінацію пластику й сітки. Ми створили перший у світі придатний для компостування пакет для картоплі з сітчастим вікном, який являє собою міцну, довговічну, дихаючу й екологічно чисту упаковку».

Крім того, при виробництві такого придатного для компостування пакету витрати паперу скорочуються на 34% порівняно з традиційною паперовою упаковкою для картоплі.

ВСІ НОВИНИ