13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Інноваційна упаковка для картоплі

Для ірландського картопляного бізнесу Meade Farm Group був створений спеціальний пакет, який можна компостувати. Це результат співпраці Mondi, світового лідера з виробництва паперу, з SILBO, провідним польським виробником придатної для компостування упаковки.

Для створення цієї упаковки використовують крафт-папір Mondi та біорозкладне покриття Sustainex, чорнило на водній основі та сітку на основі кукурудзяного крохмалю.

Упаковка спроектована таким чином, щоб зберігати міцність під час транспортування й водночас забезпечувати бар’єрні властивості задля збереження свіжості продукту. Проект уже запущено в Ірландії, Польщі, Франції та Німеччині.

Директор Mondi Poland з екструзійних рішень та продажів спеціального крафт-паперу Ян Мушин (Jan Murzyn) сказав: «Пакети витримують дуже велику вагу, але водночас вони являють собою рішення, яке не завдає шкоди планеті».

Директор SILBO з комерційного розвитку Марцин Співок (Marcin Śpiewok) так прокоментував технологію: «Гібридне рішення поєднує в собі чудову міцність спеціального крафт-паперу та високі бар’єрні й ізоляційні властивості придатних для компостування матеріалів. Крафт-папір Mondi в поєднанні з біорозкладною сіткою, друком на водній основі та нашою унікальною технологією був довгоочікуваним рішенням для харчової промисловості та дозволив замінити традиційну комбінацію пластику й сітки. Ми створили перший у світі придатний для компостування пакет для картоплі з сітчастим вікном, який являє собою міцну, довговічну, дихаючу й екологічно чисту упаковку».

Крім того, при виробництві такого придатного для компостування пакету витрати паперу скорочуються на 34% порівняно з традиційною паперовою упаковкою для картоплі.

ВСІ НОВИНИ