Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Група Smurfit Kappa у боротьбі з COVID-19

Група Smurfit Kappa, лідер у галузі пакувальних рішень, створила портфоліо продуктів під назвою Design for Help («Дизайн у допомогу»), щоб допомогти впоратися з низкою труднощів, обумовлених пандемією коронавірусної інфекції COVID-19.

Для розробки нових продуктів команда дизайнерів Smurfit Kappa використала свій творчий потенціал та досвід, завдяки чому в найкоротші терміни представила комплекс практичних рішень.

Першим продуктом, який відтепер виробляють на заводі Smurfit Kappa у Франції, стали перегородки з гофрокартону для робочих просторів, які використовують для захисту та безпечної дистанції між співробітниками, робочі місця яких розташовані безпосередньо поруч. Завдяки простоті та ефективності перегородки стали затребуваними і на інших майданчиках та робочих місцях — наприклад, вони використовуються у спеціальній зоні екстреної допомоги у лікарняному комплексі в Наваррі (Іспанія), де з метою дотримання гігієнічних вимог і збереження особистого простору їх ставлять між ліжками пацієнтів.

Крім перегородок, у портфоліо Design for Help від Smurfit Kappa представлено низку інших рішень:

– асортимент захисних масок для обличчя;

– ліжко з гофрованого картону для тимчасових шпиталів та ізоляційних просторів;

– полиці, столи та інші тимчасові меблі.

Нещодавні дослідження показали, що життєвий цикл вірусу, який викликає коронавірусну інфекцію COVID-19, на поверхні гофрокартону є коротшим, аніж на інших матеріалах, таких як сталь і пластик.

Як постачальник життєво важливих послуг, група Smurfit Kappa не була внесена до переліку підприємств, рекомендованих до закриття. Вона відіграє важливу роль у ланцюжку постачання та надає підтримку галузям, які мають першорядне значення для повноцінної життєдіяльності населення.

Джерело: https://www.smurfitkappa.com

ВСІ НОВИНИ