13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Гофрокартон та його роль в індустрії упаковки Австрії

Гофровиробництва в Австрії працюють на повну потужність. За інформацією www.neue-verpackung.de, дві третини усіх вироблених в Австрії товарів пакуються в гофрокартон. Близько 40% гофрокартонної упаковки виробляється для потреб харчового сектору. Роздрібна торгівля онлайн забезпечує зростання на рівні близько 10%, і ця тенденція посилюється.

Гофроіндустрія переважно представлена регіональними виробниками; це означає, що фабрики знаходяться у межах 300 кілометрів від клієнтів. «Ми забезпечуємо регіональну додану вартість і таким чином створюємо робочі місця», – зазначив Макс Хьольбль (Max Hölbl) з австрійської асоціації виробників гофрокартону Forum Wellpappe Austria.

Гофрокартон виготовляється з деревини, відновлюваної сировини. Він майже на 100 відсотків придатний до вторинної переробки і повністю біорозкладний. Паперові волокна до 25 разів можна переробляти у папір для виробництва гофрокартону.

У 2019 р. австрійська гофроіндустрія продала понад 1 млрд м2 гофрокартону. Річний оборот становив 574 млн євро, показавши зростання на 1,8%. У галузі зайнято майже 2000 осіб, в тому числі 80 за програмами виробничого навчання. Роботи, що подаються на премію Wellpappe Austria Award, показують, наскільки креативно та конструктивно можна використовувати гофрокартон.

Джерело: https://news.unipack.ru/

ВСІ НОВИНИ