Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

«Геролакт» у новій упаковці

«Яготинський маслозавод» із групи компаній «Молочний альянс» розпочинає виробництво інноваційного кисломолочного напою «Геролакт» у новій упаковці  пляшці масою нетто 300 грамів, повідомляє пресцентр компанії.

Яготинський «Геролакт» відрізняється від інших кисломолочних напоїв складом своєї мікрофлори. Зокрема, напій містить бактерії Streptococcus thermophiles і пробіотик Enterococcus faecium.

Цей кисломолочний напій призначений для харчування людей різних вікових груп із метою зниження рівня холестерину, нормалізації рівня глюкози в крові, профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту тощо.

Нагадаємо, що історія походження напою «Геролакт» починається з 1984 року. Тоді вітчизняні вчені Інституту продовольчих ресурсів, Інституту геронтології та Інституту мікробіології і вірусології поставили собі за мету – знайти секрет довголіття жителів гірського району Абхазії. Технологія кисломолочного напою була розроблена з застосуванням спеціального бактеріального концентрату на основі традиційних молочнокислих бактерій і культур, характерних для харчування довгожителів Абхазії.

У лінійці ТМ «Яготинське» кисломолочний напій «Геролакт» випускається також в упаковці Pure Pak масою нетто 500 грамів.

ВСІ НОВИНИ