Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

EUROPEN закликала ЄС визнати упаковку невід’ємною частиною безперебійного постачання товарів

EUROPEN, Європейська організація з упаковки та навколишнього середовища, закликала Європейську комісію та уряди ЄС сприяти подальшому функціонуванню підприємств пакувальної галузі, при цьому забезпечуючи всі необхідні заходи з охорони здоров’я та техніки безпеки.

Упаковка має бути визнана ЄС та національними урядами невід’ємною частиною безперебійного постачання товарів під час пандемії COVID-19.

Члени EUROPEN роблять все можливе, щоб забезпечити постачання необхідних харчових продуктів, засобів гігієни, а також ліків громадянам по всій Європі під час пандемії COVID-19. Щоб гарантувати безперебійний потік товарів, Комісія має визнати упаковку та сировину для її виготовлення життєво необхідними та відкрити пріоритетні «зелені смуги» для їх перевезення всередині ЄС.

«Ми вітаємо нещодавнє розпорядження Європейської комісії з управління кордонами задля встановлення скоординованих дій у рамках ЄС та закликаємо держави-члени ЄС його дотримуватися. Однак на кордонах деяких країн були відзначені затримки та порушення, пов’язані з доставкою упакованих товарів і пакувальних матеріалів. У першочерговому порядку ми закликаємо Комісію очолити роботу із забезпечення сприятливих умов, необхідних для безперервності ланцюгів постачання, шляхом створення «зелених смуг» задля вільного руху основних товарів», — йдеться у заяві.

EUROPEN та її члени беруть активну участь у наданні допомоги в ці важкі часи та залишаються у розпорядженні Європейської комісії та урядів ЄС, щоб підтримувати їхні зусилля всіма можливими засобами.

Джерело: https://europen-packaging.eu/news

ВСІ НОВИНИ