13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Етикетки з трави було представлено на виставці в Дортмунді

Компанія AstroNova розширює асортимент матеріалів свого підрозділу Product Identification, вона випустила новий матеріал для етикеток високоякісних біологічних продуктів з можливістю безпосереднього контакту з харчовими продуктами.

Власники брендів біологічних продуктів можуть етикетувати свою продукцію за допомогою екологічних етикеток, виготовлених з паперу на основі трави. Екологічне пакування та етикетування продуктів викликає у споживача довіру до бренду та до самого продукту. Етикетки з нового матеріалу підходять для продуктів харчування, косметики, вина, кормів для тварин та ін.

При виробництві однієї тони звичайної деревної целюлози використовується 6000 л води. Новий матеріал з артикулом 261 виробляється з трави та вимагає всього лише один літр води на виготовлення тони продукції.

Клей Allrounder для таких етикеток схвалено для безпосереднього контакту з харчовими продуктами та має сертифікат інституту ISEGA.

Світло-коричневий тон паперу надає продукту вінтажний вид та підкреслює традиційність і натуральність продукції.

Новий матеріал разом з відповідним принтером QL-300 було вперше представлено в травні на виставці Empack у Дортмунді (Німеччина).

https://news.unipack.ru

ВСІ НОВИНИ