Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2023, КИЇВ

Екологічно безпечна паперова альтернатива пінополістирольної упаковці для заморожених продуктів

Група Smurfit Kappa, світовий лідер у виробництві упаковки на паперовій основі, розробила інноваційне та екологічно безпечне пакувальне рішення, яке дозволяє зберігати свіжість заморожених та охолоджених продуктів на всіх етапах ланцюжку поставок, повідомляється на сайті компанії.

Термобокс (Thermo Box) виконано з пористого Hexacomb та гофрованого картону – матеріалів, які повністю складаються з паперу. Thermo Box дозволяє зберігати заморожені продукти харчування, у тому числі рибу, при тій же температурі, що і у контейнерах із пінополістиролу.

Пакувальне рішення було розроблено на замовлення компанії Patani Global Food B.V. – глобального постачальника свіжих та заморожених продовольчих продуктів, таких як овочі, м’ясо та риба.

До теперішнього часу для транспортування товарів із Амстердаму в різні регіони світу, в тому числі на Антильські острови в Карибському басейні, компанія використовувала контейнери з пінополістиролу. Але в 2021 році в багатьох країнах почне діяти заборона на одноразову пластикову продукцію, яка обумовлена збільшенням кількості сміття, що потрапляє у світовий океан та на пляжі райських куточків, через що було потрібно альтернативне рішення, яке не робило б негативного впливу на навколишнє середовище .

Велика частина існуючих варіантів термоупаковки для продовольчих товарів частково складається з пінополістиролу, що пов’язано з високими теплоізоляційними властивостями матеріалу, однак запропонований Smurfit Kappa інноваційний термобокс, на відміну від них, підлягає повній переробці. Крім того, в порівнянні з контейнерами з пінополістиролу нове рішення забезпечує більшу гнучкість – упаковку можна зберігати в складеному вигляді, скоротивши витрати на зберігання, використовувати для створення коробок різних розмірів, а також розміщувати на ній рекламну інформацію.

Нові термобокcи є частиною ініціативи Smurfit Kappa «Упаковка заради кращого майбутнього планети» (Better Planet Packaging), яку запущено в 2018 році та покликано скоротити кількість відходів шляхом зміни дизайну упаковки та пошуку нових рішень на основі наукових досліджень та галузевого досвіду.

На даний час термобокс вже доступний в декількох країнах Європи.

ВСІ НОВИНИ