Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Дизайн упаковки: безмолочне дитяче харчування

Британський бренд дитячого харчування номер один Ella’s Kitchen запускає серію продуктів «Dairy Free» без молока. Концепцію та дизайн упаковки розробила агенція Brandon.
Асортимент включає три продукти на основі кокосового молока, по одному в кожній з таких категорій: сніданки, йогурти та пудинги. Новинка буде розміщуватися на полицях магазинах поряд з основним асортиментом Ella’s Kitchen, тому завдання полягало у тому, щоб візуально виділити новинку.
Ella’s Kitchen активно співпрацювала з агенцією Brandon, яка представила дизайнерське рішення для завдання диференціації між молочними та безмолочними продуктами, зберігаючи при цьому знайому ідентичність бренду. Центральне місце займає білий «сплеск», який відразу привертає увагу до напису «dairy free» (без коров’ячого молока).
Brandon створив концептуальний дизайн, який ґрунтується на розумінні того, що новинка відрізняється від основного асортименту, але водночас зберігає ключові переваги — вона поживна, корисна, смачна та придатна для найменших!

ВСІ НОВИНИ