13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Coca-Cola вироблятиме пляшки з пластикових відходів, зібраних у морі

Американська компанія Coca-Cola представила технологію переробки пластмас, отриманих під час очищення від сміття пляжів та берегових вод. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нову технологію переробки пластмас низької якості, які раніше вважалися непридатними для повторного використання, було розроблено фахівцями Coca-Cola спільно з колегами із компаній Ioniqa Technologies, Indorama Ventures та Mares Circulares. Для наочної демонстрації вдосконаленої технології переробки компанія виготовила партію пляшок з використанням пластику (до 30%), зібраного на узбережжях та у водах Середземного моря.

«Вдосконалені технології переробки відходів надзвичайно цікаві не тільки для нас, але і для промисловості та суспільства у цілому. Така переробка відкриває великі перспективи для економіки замкненого циклу, тому ми інвестуємо в цю технологію. Коли вона почне розвиватися, ми побачимо, що всі види пластику використовуються знову та знову, а не спалюються або закопуються на звалищах», – розповів директор з технічних питань та ланцюгів постачання Coca-Cola Western Europe Бруно ван Гомпель.

Джерело: https://regnum.ru/news/it/2739649.html

ВСІ НОВИНИ