Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Choice відмовляється від одноразових пластикових пляшок

Американський ритейлер Choice Market пообіцяв повністю відмовитися від одноразових пластикових пляшок для води до 2021 р. У рамках зобов’язання зі скорочення пластикових відходів ритейлер уклав партнерську угоду з FloWater задля розгортання нових, передових станцій очищення та розливу води у своїх наявних і майбутніх магазинах.

Завдяки станціям FloWater, які повністю самоочищуються та мають безконтактні дозувальні насадки, покупці Choice Market тепер зможуть повторно наповнювати свої багаторазові пляшки та інші ємності водою.

Засновник та генеральний директор Choice Market Майк Фогарті (Mike Fogarty) сказав: «Одноразові пластикові пляшки для води є одним із популярних товарів, які продаються у нашій галузі; більшість таких пляшок потрапляє на звалища або до океану. Ми з радістю співпрацюємо з FloWater, щоб надати нашим покупцям зручне рішення, а також зменшити забруднення навколишнього середовища пластиком».

Крім того, Choice Market планує пропонувати покупцям у своїх магазинах алюмінієві універсальні пляшки для води FloWater. Така пляшка коштує $2,99, її можна переробляти нескінченну кількість разів.

На сьогодні FloWater вже запобігла потраплянню до океану, річок, озер і полігонів захоронення відходів понад 300 млн пластикових пляшок.

ВСІ НОВИНИ