13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Британський пакт по пластику – від чого відмовляться вже до 2020 року

Британська благодійна організація WRAP, один із засновників британського пакту з пластику UK Plastics Pact, опублікувала список з восьми пластикових виробів, які не повинні випускатися до 2020 р. Очікується, що компанії, що входять до британського пакту по пластику, вилучать ці вироби з асортименту своєї продукції до кінця 2020 р

Учасники британського пакту з пластику відповідальні за 85% пластикової упаковки, що продається у супермаркетах Великобританії, та повинні боротися за усунення надлишкової або проблемної (яка не піддається переробці) упаковки. Список небажаних виробів із пластику включає в себе: одноразові пластикові ножі та виделки; всю упаковку з полістиролу; ватні палички з пластиковим стрижнем; пластикові палички для розмішування; оксоразлагаемі матеріали, які розпадаються на мікрочастинки пластику; пластикові трубочки; упаковку з ПВХ; одноразові пластикові тарілки та чашки.

Організація WRAP повідомила ще про 19 видів виробів із пластику, які стануть пріоритетом у вирішенні проблеми забруднення пластиком на період до 2025 р. Директор WRAP Пітер Меддокс (Peter Maddox) сказав: «Ми знаємо, що в даний час більше людей, ніж будь-коли , стурбовані впливом пластмас на навколишнє середовище. Основним засобом, яким індустрія може підтримати цю суспільну потребу, є вирішення проблем, які призводять до того, що пластикова упаковка стає проблемною. Таким чином, для кожного елемента упаковки ми повинні враховувати, чи є в ній пластик правильним вибором матеріалу, і чи потрібна ця упаковка взагалі. У цих випадках нам необхідно забезпечити придатність пластику до вторинної переробки та рециклінг пластику. Список виробів, зазначений сьогодні, є пріоритетним для учасників UK Plastics Pact, і ці учасники повинні в терміновому порядку змінити свої плани». Серед учасників пакту такі великі компанії, як Coca-Cola, Tesco та Unilever.

https://news.unipack.ru

ВСІ НОВИНИ