13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Багаторазова кришка до стаканів для йогуртів від Greiner Packaging

Пластикові кришки забезпечують надійну герметизацію стаканів з йогуртом після відкриття – вони подовжують термін придатності харчового продукту, запобігають проникненню запахів. Єдина проблема полягає в тому, що кришки після використання потрапляють до сміттєвого кошика. А це великі обсяги відходів. Разом зі своїм клієнтом Berglandmilch, компанія Greiner Packaging відреагувала на цю проблему та розробила кришку багаторазового використання. Це не тільки зручно, але й допомагає скоротити використання пластику. Про це повідомляє український портал пакувальної галузі Мир упаковки, інформаційний партнер виставок Inprodmash & Upakovka.

З квітня цього року такі йогурти як Schärdinger, Tirol Milch і Stainzer упаковують з використанням нової знімної кришки. Вона виготовлена методом лиття під тиском, безпечна для миття у посудомийній машині. Її діаметр 95 мм, що відповідає більшості стандартних стаканів для йогурту. Повторне використання кришки сприяє економії пластику, а також ідеально герметизує стакан та допомагає подовжити термін зберігання продукту.

Greiner Packaging пропонує своїм клієнтам комплексне рішення: стакан та кришка можуть бути виготовлені разом задля забезпечення ідеальної посадки. «Кришка багаторазового використання екологічна та зручна. Це означає, що ми можемо запропонувати споживачам стійке рішення», – підкреслює Верена Саллінгер, менеджер компанії Berglandmilch.

ВСІ НОВИНИ