Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Автомат для прийому тари, що розпізнає різні види упаковки

Виробниче підприємство Peruza у співпраці з ІТ-компанією dots. розробило прототип обладнання для збору заставної тари, яке за допомогою штучного інтелекту здатне приймати та розпізнавати різні види упаковки пише bb.lv.
Як розповів член правління Peruza Роберт Длохі, автомат здатний розпізнавати та приймати ПЕТ-пляшки по 0,5 л та 1,5 л, 5-літрові пластикові пляшки, 1,5-літрові пластикові ємності (наприклад, з-під рідини для миття вікон ), алюмінієві банки ємністю 0,33 л та 0,5 л, коробки тетрапак, скляні пляшки для напоїв по 0,5 л та 0,7 л, скляні банки ємністю 0,5 л.
«З актуалізацією проблеми забруднення навколишнього середовища та зміни клімату машинобудівна галузь в Латвії думає про те, як створити ефективні рішення для зменшення забруднення. На наш погляд, технологічні можливості та навички латвійських фахівців дозволяють вже сьогодні створювати рішення, які передбачають прийом більш широкого спектру повсякденних відходів, що охоплює такі види упаковки, які традиційні автомати та системи прийняти не зможуть. Цю практику впроваджують і в інших країнах Європи, наприклад, в Данії цього літа введена розширена система заставної тари, куди можна здати не тільки класичні види упаковки, але і упаковку з-під соків та смузі », – зазначив Р. Длохі.
Представник Peruza не назвав обсяг інвестицій в нову розробку, зазначивши, що це прототип та з часом обладнання може бути вдосконалено.

ВСІ НОВИНИ