Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Smurfit Kappa: досягнення у галузі сталого розвитку

Групу Smurfit Kappa включено до індексу Solactive ISS ESG «Beyond Plastic Waste» за активний підхід у сфері сталого розвитку. У новому індексі враховуються компанії, що вносять великий внесок у скорочення забруднення пластиком навколишнього середовища.

Індекс Solactive ISS ESG «Beyond Plastic Waste» – це перелік компаній, що створюють рішення для скорочення, заміни, повторного використання та переробки пластику. Крім Smurfit Kappa, в нього включені ще 22 компанії.
Такого визнання лідер галузі – Група Smurfit Kappa удостоїлася менш ніж за рік після запуску ініціативи «Упаковка заради кращого майбутнього планети» (Better Planet Packaging), спрямованої на скорочення відходів від упаковки та вирішення проблеми відходів та сміття, що потрапляють в океани та на звалища.

Smurfit Kappa пропонує цілий ряд екологічно безпечних рішень по створенню упаковки з паперу, які є адекватною заміною пластику. У їх числі: паперові диски для піци – екологічно безпечна альтернатива полістиролу; упаковка з стільникового картону, що захищає тендітні продукти під час транспортування та повністю придатна для переробки.

«Скорочення пластикових відходів – одна з найсерйозніших проблем, що стоять перед сучасним суспільством, – зазначив Тімо Пфайффер (Timo Pfeiffer), керівник відділу досліджень Solactive. – Наш новий індекс Solactive ISS ESG «Beyond Plastic Waste» відзначає досягнення компаній, які вносять свій внесок в захист екології ще на ранньому етапі виробництва, дозволяючи своїм клієнтам свідомо інвестувати в сталий розвиток ».
У травні цього року Група опублікувала щорічний звіт по сталому розвитку, в якому представлено детальний огляд діяльності за п’ятьма стратегічними напрямами: «Зміна клімату», «Лісові господарства», «Водні ресурси», «Відходи виробництва» та «Люди».

Група Smurfit Kappa також включена в системи рейтингів зі сталого розвитку для інвесторів: Euronext Vigeo, Ethibel та STOXX Global ESG Leaders.
Джерело: https://news.unipack.ru

ВСІ НОВИНИ