14-16 вересня
2021, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
14-16 вересня
2021, КИЇВ, МВЦ

Пакувальна система TopClip для невеликих виробників

Smurfit Kappa запускає додаткову пакувальну систему TopClip для невеликих виробників. Група Smurfit Kappa оголосила про запуск нової пакувальної системи для свого екологічного рішення TopClip – паперової заміни пластикової термоусаджувальної плівки, призначеної для упаковки декількох напоїв. Ця пакувальна система, розроблена для невеликих підприємств і брендів, була створена після запуску високошвидкісної машини спільно з KHS в минулому році. Вона доповнює портфель комплексних рішень Smurfit Kappa для TopClip, який відтепер здатен задовольнити потреби як великих, так і невеликих виробників напоїв.

TopClip не містить пластику, при його виробництві утворюється на 30% менше викидів вуглекислого газу в порівнянні з упаковкою з термоусаджувальної плівки. Він повністю складається з поновлюваних та біорозкладних матеріалів, придатних для вторинної переробки; для його виготовлення потрібно менше сировини та не використовується клей. TopClip більш екологічний порівняно з іншими видами упаковки, які нещодавно з’явилися на ринку. Крім того, рішення TopClip забезпечує широкі можливості для брендингу та взаємодії зі споживачами.

«Завдяки портфелю автоматизованих пакувальних рішень, Smurfit Kappa може запропонувати клієнтам комплексне рішення для скорочення викидів вуглекислого газу і збільшення обсягу продажів», — зазначив віце-президент Smurfit Kappa з інновацій та розвитку Арко Беркенбош (Arco Berkenbosch).

Упаковка на основі рішення TopClip, яка до цього використовувалася у Великій Британії та Нідерландах, тепер буде доступна в Чехії, Польщі та Словаччини.

Джерело: http://upakovano.ru/

ВСІ НОВИНИ