Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2023, КИЇВ

Багаторазові стакани тестують в Сіетлі

Міжнародна мережа кав’ярень Starbucks продає дуже багато кави. За оцінками компанії, баристи Starbucks продають 6 мільярдів чашок кави щорічно, що становить близько 1% від загальної кількості чашок, що продають у всьому світі.

Starbucks докладає всіх зусиль, щоб скоротити кількість відходів: використовує стакани з більш екологічних матеріалів, відмовляється від одноразових пластикових мішалок та соломинок. У квітні в Сіетлі, рідному місті Starbucks, стартує програма «Borrow a Cup» (позич стакан).

Суть програми така: при замовленні клієнт обирає багаторазовий стакан і вносить заставу в розмірі 1 долара, який йому повертають, коли він здає стакан. Крім того, Starbucks додає десять бонусних балів на Rewards-рахунок клієнта. Перед повторним використанням стакани ретельно миють та дезінфікують.

Одна з особливостей цієї нової програми полягає у тому, що покупці можуть повертати стакани без додаткових поїздок до кав’ярні. Starbucks у партнерстві з регіональним переробним підприємством Ridwell збирає стакани по будинках клієнтів у рамках своєї програми вивезення предметів, які не підлягають вторинній переробці.

ВСІ НОВИНИ